השווה סל
₪0.00
---
---
---
---
---
See all stores (6)

פמפרס

ברמי לוי (13) מה זה?

  מחפשים פמפרס לתינוק?

  קנו באמצעות mySupermarket וחיסכו מאות שקלים בשנה!
  קרא עוד
  mySupermarket הוביל מהפכה צרכנית בבריטניה והגיע עכשיו לישראל! האתר מאפשר להשוות מחירים באופן אוטומטי בין רשתות השיווק השונות ולחסוך מאות שקלים בשנה על חיתולי פמפרס


  כיום, בעידן של צרכנות נבונה, כדאי ורצוי להשוות מחירים, גם אם אנו מקפידים על רכישה קבועה של אותו מוצר ואותו מותג. כשהדבר נוגע לחיתולים לתינוק, הדבר נכון שבעתיים. אתר הקניות mySupermarket מאפשר לנו להמשיך ולרכוש פמפרס עבור התינוק שלנו, להשוות מחירים באופן אוטומטי בין רשתות השיווק המובילות, ולחסוך הרבה מאוד כסף וכל זאת מבלי לצאת מהבית.


  מדוע כדאי להשוות מחירים על אותם מוצרי פמפרס?
  • חיתולי פמפרס יכולים להימכר במחירים שונים ברשתות שונות מדי יום!
  • כאשר נערך מבצע פמפרס בלעדי ברשת אחרת אנו עלולים לפספס אותו!
  • השוואת מחירים ורכישה באמצעות אתר mySupermarket מבטיחה לנו חיסכון של עד 35% בכל קניה ומאות שקלים בשנה על חיתולי פאמפרס!

  היכנסו לאתר וחסכו עכשיו!

  קצת על פמפרס
  חיתולי פמפרס הם תולדה של עבודה מאומצת ומחקר בלתי פוסק בפיתוח טכנולוגיות חדשניות בטיפול בילדים ותינוקות של המהנדס ויקטור מילס, בעת שעבד בחברת פרוקטר אנד גמבל בשנות ה-50. חיתולי פמפרס הוצגו לראשונה בארצות הברית בשנות ה-60, חדרו לאט לאט לשוק האמריקאי, עד שכבשו אותו בשנות ה-70, ולאחר מכן את השוק העולמי. בין המוצרים של פמפרס שניתן להשיג היום - החיתולים פמפרס פרימיום, פמפרס ניו בייבי ופמפרס אקטיב בייבי, וחיתולי הגמילה פמפרס אקטיב בוי ופמפרס אקטיב גירל. בארץ, נתח השוק של פמפרס עומד על כ-25% והוא נהנה מנאמנות הצרכנים לאור האיכות הגבוהה של החיתולים, האמינות, החדשנות והפטנטים הייחודיים האופייניים לחיתולי פאמפרס.


  רוכשים פמפרס עם mySupermarket וחוסכים כסף וזמן
  • אתר הקניות mySupermarket הינו אתר קניות סופר באינטרנט, המאפשר לרכוש ברשתות השיווק המובילות ולהשוות מחירים ביניהן באופן אוטומטי
  • בכל רגע מופיעה על המסך עלות סל הקניות שלכם ברשתות המקבילות, ותוכלו לעבור לכל אחת מהן בלחיצת כפתור עם אותו הסל.
  • האתר יציע לכם חלופות על מוצרי פמפרס זולים יותר ברשת אחרת, על מבצעי פמפרס במידה ויש, ואף ימליץ לכם לפצל את הקניה לכמה רשתות במידה ויש צורך בכך. המבצעים והמחירים באתר מתעדכנים מדי יום!
  • בסופה של הרכישה, המוצרים יגיעו אליכם עד הבית על ידי הרשת שבחרתם לקנות בה - ללא בזבוז זמן, מבלי לצאת מהבית ועם חיסכון משמעותי בתקציב המשפחתי השנתי.
  זכרו - רכישה באמצעות mySupermarket יכולה להוזיל את סל הקניות שלכם עד 35% בכל קניה, גם אם יש לכם סל קניות קבוע. מעכשיו קונים פמפרס רק עם mySupermarke. האתר מאובטח, ידידותי, קל לשימוש והשימוש בו חינם!

  סגור
  עכשיו בזול!
  דיל טוב במיוחד, מחיר הנמוך בלפחות 25% מהממוצע השנתי. הקליקו לפרטים נוספים.
  הקודם
  1-13 מתוך 13
  הבא

  הכניסה לאתר והשימוש בשירות מותנה בקבלת תנאי השירות. © כל הזכויות שמורות ל- mySupermarket limited 2005 – 2014.

  קנו פמפרס ברמי לוי במייסופרמרקט – MySupermarket, מצאו את כל המבצעים וחסכו כסף!