השווה סל
₪0.00
---
---
---
---
---
See all stores (6)

שופרסל באינטרנט

ברמי לוי (0)

  שופרסל באינטרנט - עושים קניות בשופרסל עם mySupermarket

  אם אתם לקוחות נאמנים של שופרסל, ונוהגים לעשות קניות עם שופרסל באינטרנט, אתר mySupemarket מציע לכם לערוך את הקניה תוך כדי בקרה מתמדת על עלות סל הקניה שלכם. כך תוכלו להמשיך ליהנות ממגוון המוצרים הרחב שיש לשופרסל להציע, וגם להוזיל את הקניה בעד 35%, גם אם יש לכם סל קניות קבוע.

  שופרסל באינטרנט עם mySupermarket - איך זה עובד?

  שירות השוואת המחירים של אתר mySupermarket הינו אוטומטי ועובד במקביל הן באתר שופרסל און ליין והן באתרי רשתות השיווק המקבילות בזמן שאתם עורכים את הקניה. בחרו "שופרסל" מתוך מגוון הרשתות שבאתר, והתחילו בקניה. המוצרים במחלקות השונות - הירקות והפירות, הבשר, המשקאות הקלים, הקפואים, הדגים, היין, מוצרי החלב, הלחמים, הסלטים, חומרי הניקיון ועוד - כולם לקוחים באופן ישיר ומדויק מתוך אתר שופרסל באינטרנט, כולל המוצרים הבלעדיים, המחירים המעודכנים, המבצעים והתחליפים. אתר mySupermarket מהווה תשתית לרכישה באמצעות שופרסל אונליין, הקניה מתבצעת בסופו של דבר באמצעות אתר שופרסל באינטרנט, וכן גם המשלוח עד אליכם הביתה.

  אז איך חוסכים כסף באמצעות mySupermarket עם שופרסל אונליין?

  בזמן הקניה עוקב מנגנון השוואת המחירים של אתר mySupermarket און ליין אחר סל הקניה שלכם והמוצרים שאתם מוסיפים לו. במידה וקיים מוצר זול יותר באותה רשת, במקרה זה בשופרסל אונליין, או קיים מוצר דומה במבצע - האתר יציע לכם להחליף את הרכישה במוצר הזול או במוצרים שבמבצע, ואף יציג בפניכם כמה כסף חסכתם. בנוסף, תוכלו לראות כמה עולה הסל שלכם כרגע ברשתות האחרות. כך, למרות שהתחלתם את הקניה בשופרסל באינטרנט, תוכלו בלחיצת כפתור לעבור לרשת אחרת, במידה והסל שם אכן זול יותר. במקרים מסוימים, יציע האתר לפצל את הקניה על מנת למקסם את החיסכון. כך תוכלו חלק מהמוצרים לרכוש משופרסל און ליין, וחלק מרשת אחרת.
  אין שופרסל באינטרנט ברמי לוי

  חפשו ברשתות הבאות:

  • מוצרים בשופרסל
  • מוצרים במגה
  • מוצרים ביינות ביתן
  • מוצרים בויקטורי

  הכניסה לאתר והשימוש בשירות מותנה בקבלת תנאי השירות. © כל הזכויות שמורות ל- mySupermarket limited 2005 – 2014.

  קנו שופרסל באינטרנט ברמי לוי במייסופרמרקט – MySupermarket, מצאו את כל המבצעים וחסכו כסף!