ב mySupermarket שמים דגש על אבטחת מידע. אנו משתמשים במערכות מאובטחות על מנת להבטיח שכל מידע אישי שימסר לנו בעת השימוש בשירות (כמו שם משתמש, סיסמה וכו') ישאר מוגן לחלוטין.

הגישה לשירות ולאתר

סיסמאות יאוחסנו על השרתים בקידוד One way - UOWHF. אנו נעשה שימוש באלגוריתם קידוד HASH מאובטח מסוג SHA512

פרטי החשבון שלך באתרי הרשתות

בין אם אתה מייבא את המועדפים שלך או שולח את סל הקניות לאחד מאתרי רשתות השיווק, אנו נבקש ממך את פרטי החשבון שלך באתר הרשת (לדוגמא שם משתמש וסיסמה) על מנת לבצע את התקשורת בין האתרים. אנו יכולים לשמור את פרטי חשבונך על מנת לאפשר לך שירות מהיר ויעיל יותר בשימוש עתידי. כמובן ששום שימוש לא ייעשה בפרטים אלו לצרכים אחרים.

שימוש במידע מאובטח

אנו משתמשים בטכנולוגית SSL - Secure Socket Layer להצפנת המידע האישי שלך בעת העברתו בין אתרי השירות (mySupermarket ואתרי רשתות השיווק). טכנולוגיה זו מבטיחה שכל מידע שתמסור לנו יישאר פרטי.

איך אוכל לבדוק שאכן המידע האישי שלי מאובטח?

בכל פעם שתתבקש למסור פרטים אישיים, אנו נחליף את הגדרות הדפדפן שלך ל'מצב מאובטח' על מנת לוודא שהמידע אכן מוצפן. כדי לראות אם אכן הדפדפן במצב מאובטח הבט בחלקו התחתון של חלון הדפדפן, שם תוכל לראות סמל של מנעול סגור.

אם יש לך שאלות נוספות בכל הנוגע למדיניות האבטחה שלנו, מידע נוסף תוכל למצוא תנאי השירות או לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו.