0 מוצרים 0.00 צפייה בסל
לא עברת מינימום קניה
אין שירות משלוחים מרשת זו

השוואת מחירים

לעדכון הכתובת

קניות אוכל באינטרנט

קניות אוכל באינטרנט

עושים קניות דרך האינטרנט, משווים מחירים, ונמצאים עם האצבע על הדופק במשך כל מהלך הקניה. כך חוסכים כסף וזמן באמצעות אתר mySupermarket

קניות דרך האינטרנט כבר מזמן הפכו להיות דבר שבשגרה. בין אם מדובר בספרים או בדיסקים, במוצרי חשמל ואלקטרוניקה, בהזמנות כרטיסים להופעות, בבשמים, בגדים, פרחים, מתנות ומה לא. רשתות שיווק המזון הקמעונאיות, גדולות וקטנות, בארץ ובועלם, הבינו את הפוטנציאל הכלכלי הטמון בקניות אוכל באינטרנט, וכמעט כל אחת מתהדרת באתר קניות סופר ומשלוחים עד הבית. כך אפשר לשבת מול המחשב בבית, לבחור את המוצרים האהובים עלינו, להזמין אותם בלחיצת כפתור, ולקבל את סל הקניות שלנו עד הבית, מבלי להיסחב עם שקיות מעצבנות, בלי להיתקע בפקקים מורטי עצבים, ומבלי לבזבז זמן בתור בקופות ובחיפוש חניה סזיפי.

אתר הקניות mySupermarekt, אשר הפך להיט בבריטניה וכבש את עולם קניות האינטרנט הבינלאומי, הגיע לארץ ובעצם משלים את החוויה הצרכנית והכלכלית - הן מבחינת הממשק הנוח והידידותי, והן באמצעות מנגנון השוואת המחירים שלו, אשר מציג בפניכם בכל רגע את עלות סל הקניות שלכם ברשתות שיווק שונות במקביל.

כשהמהפכה הצרכנית כבר כאן, אתר הקניות mySupermarket מאפשר לכם לערוך קניות אוכל באינטרנט באופן המשתלם, הנוח, המהיר והזול ביותר

השימוש באתר קניות אוכל באינטרנט הוא כלי אדיר בחיסכון של כסף וזמן. עם אתר mySupermarket תוכלו לחסוך כסף רב, ועד 35% מערך של כל קניה, סכום שיכול להצטבר למאות שקלים בחודש ואלפי שקלים מדי שנה. כאתר קניות אוכל באינטרנט, mySupermarket מאפשר לכם לרכוש בכמה וכמה מרשתות השיווק הקמעונאיות הגדולות והזולות בארץ, כך שהמבחר גדול במיוחד מכל אתר אחר. אתר mySupermarket מאפשר לכם לעשות קניות דרך האינטרנט כאשר במשך כל זמן הקניה אתם יכולים לראות כמה כסף תחסכו למשל אם תחליפו מוצר כלשהו במוצר דומה אחר, אם תשמשו במבצע מסוים שאולי פספסתם, ואם תעבירו את כל סל הקניות שלכם לרשת שיווק אחרת. הדבר המדהים הוא, שבגלל העובדה כי מחירי המזון כל הזמן נמצאים בתנועה, תוכלו לראות כי אפשר לרכוש את אותם מוצרים שרכשתם שבוע קודם, גם אם יש לכם סל קניות קבוע שאינו משתנה, באמצעות רשת אחרת ולחסוך כסף נוסף.

הכניסה לאתר והשימוש בשירות מותנה בקבלת תנאי השירות. © כל הזכויות שמורות ל- mySupermarket limited 2005 – 2018.

מייסופרמרקט - MySupermarket קניות סופר באינטרנט עם מייסופר. בצעו השוואת מחירים בין רשתות המזון המובילות, מצאו את כל המבצעים וחסכו כסף!