0 מוצרים 0.00 צפייה בסל
לא עברת מינימום קניה
אין שירות משלוחים מרשת זו

השוואת מחירים

לעדכון הכתובת

קניות סופר באינטרנט

קניות סופר באינטרנט - גם קונים וגם חוסכים

אתר הקניות הבינלאומי mySupermarket הגיע לישראל - הדרך המשתלמת והנוחה ביותר לערוך קניות באינטרנט. בלי שקיות, בלי תורים, בלי לחפש חניה, בלי לבזבז זמן ועם הרבה יותר כסף בסוף החודש

בין אם אתם נוהגים לעשות קניות סופר באינטרנט ובין אם עוד לא הספקתם להתמכר לחוויה - כדאי שתדעו: שירות השוואת מחירי סופרמרקט - mySupermarket הגיע לארץ ומאפשר לכם לחסוך אלפי שקלים בשנה!

לאחר שהפך להיט בבריטניה, ומשם התפשט וכבש את העולם כולו, מיליוני צרכנים ומשתמשים קבועים כבר יודעים: השוואת מחירי סופרמרקט באמצעות השרות של אתר mySupermarket הוא הדרך המשתלמת, הנוחה והטובה ביותר לערוך קניות סופר באינטרנט.

בתיאום מושלם עם המודעות הצרכנית הגוברת והמחאה החברתית שלא נחה לרגע - הגיע לארץ אתר הקניות mySupermarket, המאפשר לכם להמשיך לערוך את הקניות שלכם באינטרנט ולערוך במקביל השוואת מחירים מול רשתות מקבילות באמצעות מגוון כלים אפקטיביים וחווית קניה מתקדמת.

באמצעות mySupermarket תוכלו לערוך השוואת מחירי סופר ולחוות את השירות של סופרמרקט באינטרנט ותוך כדי כך לחסוך עד 35% בכל קניה! גם אם יש לכם סל קניות משפחתי קבוע!

קניות סופר באינטרנט - אז איך השירות עובד?

אתר mySupermarket מאגד בתוכו כמה מרשתות השיווק הגדולות והזולות במדינה. זהו אתר קניות לכל דבר אשר באמצעותו תוכלו להמשיך לרכוש באינטרנט ברשת המועדפת עליכם, עם הבדל משמעותי אחד: האתר עורך עבורכם כל הזמן, ובאופן אוטומטי, השוואת מחירים מול רשתות מקבילות אחרות של סל המוצרים שלכם. במידה ויימצא מוצר זול יותר ברשת אחרת, מבצע אטרקטיבי הרלבנטי לקניה שלכם או מוצר דומה זול יותר, תוכלו בלחיצת כפתור לעבור לרשת אחרת להוזיל את עלויות הקניה כולה!

קניות סופר באינטרנט - כן, זה עד כדי כך פשוט!

  • ההרשמה והשימוש באתר הינם ללא עלות
  • הממשק ידידותי, פשוט ונוח להפעלה
  • האתר מאובטח בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, אובייקטיבי ואינו תלוי באף גורם מסחרי
  • לאחר שתסיימו את הרכישה יזמין האתר עבורכם את הקניה אשר תגיע אליכם עד הבית!

מעכשיו - חוויית קניות סופר באינטרנט באמצעות אתר mySupermarket!

  • השוואת מחירים און ליין מול מספר רשתות שיווק במקביל
  • המלצות להחלפות מוצרים באחרים זולים יותר
  • מבצעים עדכניים ואטרקטיביים המשתנים בכל יום
  • במידת הצורך - פיצול הקניה בין כמה רשתות במקביל!

קניות סופר באינטרנט - מודעות צרכנית וחווית קנייה מתקדמת

לרכישה של מוצרי סופר באינטרנט יש יתרונות רבים, ומי שהתמכר לחוויה כבר יודע. אין כמו לשבת בבית מול המחשב, ולהזמין את המוצרים בלחיצת כפתור, מבלי להיסחב עם שקיות מלאות, מבלי לבזבז זמן בחיפוש חניה, מבלי לעמוד בפקקים, בתורים, מבלי לכתת רגליים בין המדפים, ומבלי לרוץ אחרי הילדים. כיום אתרי קניות מזון באינטרנט רבים הינם פשוטים, נוחים להפעלה, מאובטחים, אמינים, ואפשר לרכוש באמצעותם כמעט את כל המבחר הקיים בסופר.

מהיום חוויית קניות סופרמרקט באינטרנט עולה מדרגה!

אתר mySupermarket מאפשר לכם להמשיך ולרכוש באינטרנט ברשתות המועדפות עליכם, ובמקביל מבצע עבורכם באופן אוטומטי השוואת מחירים מול הרשתות האחרות. חשוב לדעת כי גם אם אתם נוהגים לרכוש סל קניות קבוע שאינו משתנה - תנודות השוק, מבצעים וגורמים נוספים יכולים להשפיע על עלותו הסופית מדי קניה. שירות השוואת מחירי סופר של mySupermarket משאיר אתכם עם האצבע על הדופק בכל רכישה!באמצעות אתר mySupermarket גם חוסכים זמן, גם חוסכים מאות שקלים בחודש, גם נהנים מחוויית קניה מתקדמת וגם עוזרים להגביר את המודעות צרכנית!

הכניסה לאתר והשימוש בשירות מותנה בקבלת תנאי השירות. © כל הזכויות שמורות ל- mySupermarket limited 2005 – 2018.

מייסופרמרקט - MySupermarket קניות סופר באינטרנט עם מייסופר. בצעו השוואת מחירים בין רשתות המזון המובילות, מצאו את כל המבצעים וחסכו כסף!